Engelleri Birlikte Aşalım Komisyonu, Anadolu Sakatlar Derneği toplantısını Bünyan´da yaptı

02.03.2017 12:30:21 tarihinde eklendi, 510 kez okundu
BÜNYAN Belediyesi tarafından hazırlanan ve Anadolu Sakatlar Derneği, Erciyes Üniversitesi Mustafa Çıkrıkçıoğlu Meslek Yüksekokulu, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Halk Eğitim Müdürlüğü ile birlikte yürütülen ´Mesleki Eğitim Yoluyla Engelsiz Hayata´ projesi kapsamında oluşturulan “Engelleri Birlikte Aşalım Komisyonu” ilk toplantısını yaptı.

Bünyan Belediyesi Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen toplantıya komisyon üyeleri; Bünyan Belediye Başkanı Şinasi Gülcüoğlu, Bünyan Belediyesi Meclis Üyesi Ayla Hançer, Erciyes Üniversitesi Mustafa Çıkrıkçıoğlu Meslek Yüksekokulu Müdürü Nafiz Kahraman, Anadolu Sakatlar Derneği Başkanı Osman Kılıç, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mehmet Bulun, Kayseri Halıcılar Odası Başkanı Ercan Efilti, Halk Eğitim Merkezi Müdür Yrd. Ali Karaduman, Anadolu Sakatlar Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Kemal Akdoğan, Mesleki Eğitmenler Zahide Şahin, Neval Sakin, İşveren Hacı Demirhan ve Ziya Ünal, Proje Asistanı Z. Hazal Bedir, Mesleki Eğitim Uzmanı Ezgi Köse ile Bünyan Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler biriminden Mesut Davarcı katıldı.
Toplantıda, proje kapsamında ''Engelli bireylerin sosyal hayata entegrasyonu noktasında daha fazla ne yapılabilir?'' sorusu üzerine durulurken, Bünyan Belediye Başkanı Şinasi Gülcüoğlu; ''Projemizle Engelli kardeşlerimizin hem iş gücü piyasasına girişlerini destekleyecek hem de sosyal hayata entegrasyonu sağlayacak. Ancak bununla birlikte komisyonumuzun bu toplantısında engelli kardeşlerimizi daha çok hayata bağlama, yaşam standartlarını yükseltecek faaliyetleri hayata geçirmek istiyoruz. İnşallah ilerleyen toplantılarda kendileriyle bir araya gelerek; sizin için daha fazla ne yapabiliriz? sorusuna cevap arayacağız ve bu çerçevede adımlar atacağız'' dedi. 


Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum yapan siz olun...
Yorumlarınız, site yönetimi tarafından denetlenip onaylanmaktadır; lakin uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde derhal silinecektir. Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.

Üye girişi yaparak takma adınızla yorum ekleyebilir, eklediğiniz tüm yorumlara üye panelinizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak haber, makale, video, foto galeri içeriklerini favorilerinize ekleyebilir ve tüm favorilerinize üye panelinizden erişebilirsiniz. Not: Üyeler en çok 500 karakter yorum yazabilirken, misafirler en çok 200 karakter yorum yazabilirler!Yorumcu


E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)


Yorumunuz


Güvenlik Kodu
(Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır!)
  
Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS