Coşkun ÖZDEMİR, 18 Mart tarihinde URFA´DAN HARVARD´A KİTABINI İMZALIYOR.

15.03.2017 18:42:13 tarihinde eklendi, 465 kez okundu
Türkiye Kas Hastalıkları Dernek Başkanımız, Sayın Prof. Dr. Coşkun ÖZDEMİR’in Tıp Bayramını kutlarken, URFA´DAN HARWARD´a adlı kitabını, 18 Mart Cumartesi günü saat 12.00 de Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, Cem´i Demiroğlu Oditoryumu Konferans salonunda imzalayacaktır. Tüm dostlarımızı bekliyoruz.

Bu kitap, 1929 yılında Urfa'dan doğan, Sayın, Prof, Dr. Coşkun ÖZDEMİR'in, Nörolog olarak, ülkemize verdiği hizmet, yetiştirdiği binlerce öğrencinin bize kattığı değer yanında, Türkiye Kas Hastalıkları Derneğini 1978 yılında kurarak, ülkemizde, kas hastalığı ve nöromüsküler hastalıklar konusunda, hayatımızı aydınlatan biri önünde saygıyla eğiliyorum.
Eğitimci bir ailenin oğlu olarak, yaşam tarzı ile aydın, ilerici kimliğini birleştirerek, ülkemize ve bize nasıl sağlam değerler armağan ettiğinin bir kanıtıdır bu kitap.
Bu kitap, ülkemizin aydınlanma tarihine de bir ışık tutmaktadır. Ne yapsak yapalım, bir insana verdiğimiz emek ve değerlerin bizi nerelere götürdüğünün bir kanıtıdır. Eğitim boş değildir. İyi ki varsınız? Tüm kas hastaları adına da önünüzde saygıyla eğiliyorum.

18 Mart  Cumartesi günü saat 12.30 da Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, Cem'i Demiroğlu Oditoryumu Konferans salonunda imzalayacaktır. Tüm dostlarımızı bekliyoruz.

GÜLÜZAR RESULOĞLU
POZİTİF ENGELLİLER

 


Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum yapan siz olun...
Yorumlarınız, site yönetimi tarafından denetlenip onaylanmaktadır; lakin uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde derhal silinecektir. Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.

Üye girişi yaparak takma adınızla yorum ekleyebilir, eklediğiniz tüm yorumlara üye panelinizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak haber, makale, video, foto galeri içeriklerini favorilerinize ekleyebilir ve tüm favorilerinize üye panelinizden erişebilirsiniz. Not: Üyeler en çok 500 karakter yorum yazabilirken, misafirler en çok 200 karakter yorum yazabilirler!Yorumcu


E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)


Yorumunuz


Güvenlik Kodu
(Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır!)
  
Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS