Görme Engelli Atletlerden Yenimahalle´ye 14 Madalya

28.11.2017 16:07:43 tarihinde eklendi, 431 kez okundu
Yenimahalle Belediyesi Görme Engelliler Spor Kulübü, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Dünya Engelliler Haftası dolayısıyla düzenlenen “Atletizm Ankara” yarışlarında madalyaları topladı.

Yenimahalle Belediyesi Görme Engelliler Spor Kulübü, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Dünya Engelliler Haftası dolayısıyla düzenlenen "Atletizm Ankara" yarışlarında madalyaları topladı.

Naili Moran Atletizm Pisti'nde yapılan ve toplam yaklaşık 110 sporcunun katıldığı yarışlarda Yenimahalle'nin genç atletleri; Havva Elmalı 100 metre ve bin 500 metrede 1'inci, Gökhan Yolal 100 metre ve 200 metrede 1'inci olurken, Emre Yılmaz da büyük erkekler 100 metre ve bin 500 metrede 1'incilik madalyasını almayı başardı.

Öte yandan, Damla Karaçay yıldızlar grubu 100 metre 2'ncisi, bin 500 metre 3'üncüsü, Şevval Koç 200 metre 1'incisi 100 metre 2'ncisi oldu.

Ece Çelebi büyük bayanlar 100 metrede 3'üncü 200 metrede 2'nci, Gülce Aygün büyük bayanlar 100 metre 2'ncisi 200 metre 3'üncüsü oldu.

Yenimahalle tüm madalyaları topladı

Özel sporcular, görme engelliler, Türkiye Atletizm ve İşitme Engelliler Federasyonlarının katıldığı yarışlarda, Yenimahalle'nin başarılı atletleri 7 adet 1'incilik, 4 adet 2'ncilik ve 3 adet de 3'üncülük madalyası alarak toplam 14 madalyayı Yenimahalle Belediyesi'ne kazandırdı.


Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum yapan siz olun...
Yorumlarınız, site yönetimi tarafından denetlenip onaylanmaktadır; lakin uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde derhal silinecektir. Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.

Üye girişi yaparak takma adınızla yorum ekleyebilir, eklediğiniz tüm yorumlara üye panelinizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak haber, makale, video, foto galeri içeriklerini favorilerinize ekleyebilir ve tüm favorilerinize üye panelinizden erişebilirsiniz. Not: Üyeler en çok 500 karakter yorum yazabilirken, misafirler en çok 200 karakter yorum yazabilirler!Yorumcu


E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)


Yorumunuz


Güvenlik Kodu
(Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır!)
  
Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS