TSD GENEL MERKEZ VE GELEN BEVİ ANADOLU LİSESİ AKÜLÜ SANDALYE DAĞITIMI

10.01.2018 13:20:41 tarihinde eklendi, 505 kez okundu
TSD GENEL MERKEZ VE GELEN BEVİ ANADOLU LİSESİ AKÜLÜ SANDALYE DAĞITIMI Gelen Bevi Anadolu Lisesi ve Türkiye sakatlar derneği Genel Merkezi işbirliği ile liseli gençlerin organize ettiği sandalye projesi ile 2 adet akülü sandalye törenle 2 engelli vatandaşımıza teslim edilmiştir.

TSD GENEL MERKEZ VE GELEN BEVİ ANADOLU LİSESİ AKÜLÜ SANDALYE DAĞITIMI  

Gelen Bevi Anadolu Lisesi ve Türkiye sakatlar derneği Genel Merkezi işbirliği ile liseli gençlerin organize ettiği sandalye projesi ile 2 adet akülü sandalye törenle 2 engelli vatandaşımıza teslim edilmiştir.

Buradaki en önemli amaç yeni yetişen taze beyinlerim farkındalıklarının artması engelli insanların varlıklarını bilmeleri ve ilerde mühendis ,mimar vb.. meslek erbabı olacak gençlerin engelli insanların yaşamını kolaylaştıracak üretimler yapmasına ,bu gerçeğe duyarlı ve haberdar olarak yetişen bir nesil olmaları yönünde bilgilendirme konuşmaları ile yararlı bir seminer gerçekleştirildi.

 

Seminerde Türkiye sakatlar derneği genel merkezi Genel başkanı Sayın Şükrü Boyraz, Okçuluk Dünya ve Avrupa şampiyonu Sayın Burcu Dağ ve Altı Nokta Körler Derneği İstanbul şubesi eğitim ve kültür Sekreteri Sayın Hasan Günday bilgilendirme konuşmaları yapmışlardır.


Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum yapan siz olun...
Yorumlarınız, site yönetimi tarafından denetlenip onaylanmaktadır; lakin uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde derhal silinecektir. Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.

Üye girişi yaparak takma adınızla yorum ekleyebilir, eklediğiniz tüm yorumlara üye panelinizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak haber, makale, video, foto galeri içeriklerini favorilerinize ekleyebilir ve tüm favorilerinize üye panelinizden erişebilirsiniz. Not: Üyeler en çok 500 karakter yorum yazabilirken, misafirler en çok 200 karakter yorum yazabilirler!



Yorumcu


E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)


Yorumunuz


Güvenlik Kodu
(Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır!)
  




Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS