Hediye Tüfek Yerine Alınan 3 Tekerlekli Sandalye, Sakatlar Derneği´ne Bağışlandı

19.01.2018 11:12:04 tarihinde eklendi, 436 kez okundu
KONYA´da Selçuk Üniversitesi´nde Ülkü Ocakları üyesi öğrenciler tarafından düzenlenen konserde, tepkilere neden olan hediye tüfeğin yerine alınan 3 tekerlekli sandalye, Türkiye Sakatlar Derneği Konya Şubesi´ne teslim edildi.

KONYA'da Selçuk Üniversitesi'nde Ülkü Ocakları üyesi öğrenciler tarafından düzenlenen konserde, tepkilere neden olan hediye tüfeğin yerine alınan 3 tekerlekli sandalye,  Türkiye Sakatlar Derneği Konya Şubesi'ne teslim edildi.

Selçuk Üniversitesi'nde öğrenim gören Ülkü Ocakları üyesi bir grup öğrenci, geçen 3 Ocak günü 

Alaeddin Keykubat Kampusu Süleyman Demirel Kültür Merkezi'nde Ali Kınık'ın katıldığı konser düzenledi. Konser öncesi Ülkü Ocakları Selçuk Üniversitesi sorumlusu İbrahim Akar, Ülkü Ocakları Konya İl Başkanı Mustafa Taha Çini ve Başkan Yardımcısı Yusuf Kasım Akta'ya 2 av tüfeği hediye etti. Hediye sırasında çekilen fotoğraflar sosyal medya hesaplarında yayınlandı. Üniversitede düzenlenen etkinlikte tüfeğin hediye edilmesi sosyal medyada tepkiye neden oldu.

3 TEKERLEKLİ SANDALYE SAKATLAR DERNEĞİNE BAĞIŞLANDI

Ülkü Ocakları Konya İl Başkanı Mustafa Taha Çini, tüfeğin kabul edilmediğini, bunun yerine alınan 3 adet tekerlekli sandalyenin Türkiye Sakatlar Derneği Konya Şubesi'ne teslim edildiğini  belirtti.

Çini, şunları söyledi:

"Son zamanlarda bahsi geçen hediyenin prototip bir temsil olduğunu ıslarla belirtmemize rağmen, haksız karalama kampanyası başlatılmıştır. Faaliyetin gerçekleştiği gecede, daha önce belirttiğimiz gibi kabul edilmeyen av tüfeklerinin karşılı olarak talep hediye olarak tavsiye ettiğimiz 3 tekerlekli sandalye gelmiş ve tarafımızca Türkiye Sakatlar Derneği Konya Şubesi'ne teslim edilmiştir. Ülkü Ocakları Konya İl Başkanlığı, bu çirkin saldırı ve karalamalara en güzel cevabı vermiştir. 3  tekerlekli sandalye Türkiye Sakatlar Derneği Konya Şube Başkanı Ahmet Mıhçı'ya teslim edilmiştir."

 

- Konya


Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum yapan siz olun...
Yorumlarınız, site yönetimi tarafından denetlenip onaylanmaktadır; lakin uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde derhal silinecektir. Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.

Üye girişi yaparak takma adınızla yorum ekleyebilir, eklediğiniz tüm yorumlara üye panelinizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak haber, makale, video, foto galeri içeriklerini favorilerinize ekleyebilir ve tüm favorilerinize üye panelinizden erişebilirsiniz. Not: Üyeler en çok 500 karakter yorum yazabilirken, misafirler en çok 200 karakter yorum yazabilirler!Yorumcu


E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)


Yorumunuz


Güvenlik Kodu
(Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır!)
  
Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS