TSD BURSA & BALGÖÇ BOWLİNG TURNUVASI

22.01.2018 15:28:41 tarihinde eklendi, 599 kez okundu
Balkan Göçmenleri Kültür ve Dayanışma Derneği ile Türkiye Sakatlar Derneği Bursa Şubesi’nin uzun yıllardır birlikte gerçekleştirdikleri BAL-GÖÇ ENGELLİLER İLE EL ELE BOWLİNG TURNUVASI 21.01.2018 tarihinde Nilüfer’de gerçekleştirildi.

Balkan Göçmenleri Kültür ve Dayanışma Derneği ile Türkiye Sakatlar Derneği Bursa Şubesi’nin uzun yıllardır birlikte gerçekleştirdikleri BAL-GÖÇ ENGELLİLER İLE EL ELE BOWLİNG TURNUVASI 21.01.2018 tarihinde Nilüfer’de gerçekleştirildi.

12 takımın ve engelli kardeşlerimizin kendi kategorilerinde yarıştığı turnuvanın sonunda en çok kazanan şey tabii ki yine “dostluk, dayanışma ve kardeşlikti”.

Özetle kazanan tüm katılımcılar olmakla beraber dereceye giren Engelli Kardeşlerimiz:

1- Savaş- İjla Akıncıoğlu

2- Burhan Hızarcı – Mustafa Durmaz

3- Erdoğan Coşkun – Hüseyin Ataş

4- Canan Ateş - Mustafa Polat
Turnuvaya çok sayıda izleyici katılırken turnuvamızı teşrifleriyle onurlandıran Eski sağlık Bakanımız ve Ak Parti Bursa Milletvekili Hemşehrimiz Dr. Mehmet Müezzinoğlu engelli kardeşlerimize madalya ve kupalarını takdim etti.

Ayrıca bowling turnuvası şeref ve açılış atışını Sayın Dr. Mehmet Müezzinoğlu, Bal-Göç Genel Başkanı Prof. Dr. Yüksel Özkan ve Türkiye Sakatlar Derneği Bursa Şube Başkanı Müzeyyen Yıldırım Hanımefendi birlikte yaptılar.

Bal-Göç çatısında oluşan birliğin ve yeni dönemin yapılan ikinci etkinliği olarak bir çok güzelliklere sahne olan bu turnuvada emeği geçen genel merkez ve şube tüm yöneticilerimiz ile katılan derneklere ve özellikle Engelli “Kardeşlerimize” teşekkür ederiz.


Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum yapan siz olun...
Yorumlarınız, site yönetimi tarafından denetlenip onaylanmaktadır; lakin uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde derhal silinecektir. Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.

Üye girişi yaparak takma adınızla yorum ekleyebilir, eklediğiniz tüm yorumlara üye panelinizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak haber, makale, video, foto galeri içeriklerini favorilerinize ekleyebilir ve tüm favorilerinize üye panelinizden erişebilirsiniz. Not: Üyeler en çok 500 karakter yorum yazabilirken, misafirler en çok 200 karakter yorum yazabilirler!Yorumcu


E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)


Yorumunuz


Güvenlik Kodu
(Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır!)
  
Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS