ENGELLİ AYŞE AKÜLÜ ARACINA KAVUŞTU

24.01.2018 11:55:01 tarihinde eklendi, 462 kez okundu
Afyonkarahisar Merkez’de duyarlı işletme Sahibi Mustafa Furkan Çetinkaya, Engelli bir kıza Akülü araç hediye etti.

Afyonkarahisar Merkez’de duyarlı işletme Sahibi Mustafa Furkan Çetinkaya, Engelli bir kıza Akülü araç hediye etti.

Kent Merkezinde Klas Oto adlı işyeri sahibi Mustafa Furkan Çetinkaya, bir enggelinin engelini ortadan kaldırdı. Türkiye Sakatlar Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Nilgün Akgün’e ihtiyaç sahibi bir aileye ulaşılması için başvuran Firma Sahibi Mustafa Furkan Çetinkaya’nın duyarlı davranışı sayesinde Engelli Ayşe Efe’nin Akülü aracına kavuşması ile mutluluğu görülmeye değerdi.

Türkiye Sakatlar Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Nilgün Akgün:

“Bir üyemiz ve kardeşimiz hayırsever bir işletme sahibi tarafından Akülü araç sahibi oldu. Bir engelli kardeşimizin engelinin ortadan kadırarak akülü araç hediye eden Mustafa Furkan Çetinkaya’ya çok teşekkür ediyor, Duyarlılığından dolayı kutluyoruz. Vesile olan her kezden Allah razı olsun”, dedi.

HABER: AHMET UÇMAK ( A HABER AJANS )


Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum yapan siz olun...
Yorumlarınız, site yönetimi tarafından denetlenip onaylanmaktadır; lakin uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde derhal silinecektir. Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.

Üye girişi yaparak takma adınızla yorum ekleyebilir, eklediğiniz tüm yorumlara üye panelinizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak haber, makale, video, foto galeri içeriklerini favorilerinize ekleyebilir ve tüm favorilerinize üye panelinizden erişebilirsiniz. Not: Üyeler en çok 500 karakter yorum yazabilirken, misafirler en çok 200 karakter yorum yazabilirler!Yorumcu


E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)


Yorumunuz


Güvenlik Kodu
(Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır!)
  
Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS