Engellilerden CHP’ye ziyaret

24.01.2018 13:45:03 tarihinde eklendi, 463 kez okundu
Türkiye Sakatlar Derneği Zonguldak Şube Başkanı Hüseyin Şirin, Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) İl Başkanı Umut Başoğlu’nu ziyaret ederek başarılar diledi.

Türkiye Sakatlar Derneği Zonguldak Şube Başkanı Hüseyin Şirin, Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) İl Başkanı Umut Başoğlu’nu ziyaret ederek başarılar diledi. 

Başoğlu, Şirin’e ziyaret için teşekkür ederek “Avrupa’da çağdaş ülkelerde gelişmişliğin ölçütü özürlülere verilen değerden geçiyor. Bizim de gelişmişliğin ölçüsü olarak özürlülere verilecek değer çok önemli” dedi. Sakatlar Derneği Şube Başkanı Şirin ise Başoğlu’na başarılar dileyerek engelliler için destek beklediklerini söyledi.

BAŞOĞLU:

“GELİŞMİŞLİĞİN ÖLÇÜSÜ OLARAK ÖZÜRLÜLERE VERİLECEK DEĞER ÇOK ÖNEMLİ”

CHP İl Başkanı Başoğlu, ziyaret için teşekkür ederek:

Hayatta yaşadığımız sürece hepimiz bir özürlü adayıyız. Avrupa’da çağdaş ülkelerde gelişmişliğin ölçütü özürlülere verilen değerden geçiyor. Bizim bu süreç içerisinde ülkemizde hem özel eğitim alanında hem diğer alanlarda engellerimizin başarısını görüyoruz. Bizim de gelişmişliğin ölçüsü olarak özürlülere verilecek değer çok önemli. Bizler bu konuda hem şahsım hem partim olarak hassas olduğumuzu bilmenizi isterim. Sizlere hizmet edecek bir il yönetiminin ve başkanın olduğunu unutmayın” dedi.

ŞİRİN:

“DESTEKLERİ VE KATKILARI KENDİSİNDEN YİNE BEKLİYORUZ”

Şirin:

İl Başkanlığına yeni seçilen Başoğlu’na başarılar dileyerek “Hem engellerimizin sorunlarıyla ilgili çözüm noktasında görüşmelerimiz olacak. Başkanımıza görevinde üstün başarılar diliyoruz. Zonguldak ve ilçelerinde engelliler olarak büyük faaliyetler yapıyoruz. Çoğu etkinliğimizde Çaycuma İlçe Başkanı iken Umut Başkan bize çok destek verdi. Şimdi il başkanı, aynı destekleri ve katkıları kendisinden yine bekliyoruz” dedi.

Haber: Öznur GÜNEŞ


Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum yapan siz olun...
Yorumlarınız, site yönetimi tarafından denetlenip onaylanmaktadır; lakin uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde derhal silinecektir. Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.

Üye girişi yaparak takma adınızla yorum ekleyebilir, eklediğiniz tüm yorumlara üye panelinizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak haber, makale, video, foto galeri içeriklerini favorilerinize ekleyebilir ve tüm favorilerinize üye panelinizden erişebilirsiniz. Not: Üyeler en çok 500 karakter yorum yazabilirken, misafirler en çok 200 karakter yorum yazabilirler!Yorumcu


E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)


Yorumunuz


Güvenlik Kodu
(Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır!)
  
Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS