TSD GENEL BAŞKANINDAN ORHANGAZİYE ÖVGÜ DOLU SÖZLER

29.01.2018 12:22:47 tarihinde eklendi, 756 kez okundu
Türkiye Sakatlar Derneği Genel Başkanı Şükrü BOYRAZ ve yöneticiler hafta sonu Orhangazi ye gelerek Sakatlar Derneğinin orhagazi de yaptığı örnek çalışmalardan dolayı kutlayarak başarılar diledi.

Türkiye Sakatlar Derneği Genel Başkanı Şükrü BOYRAZ ve yöneticiler hafta sonu Orhangazi ye gelerek Sakatlar Derneğinin orhagazi de yaptığı örnek çalışmalardan dolayı kutlayarak  başarılar diledi.

Derneği ziyaretlerinde ilçe Kaymakamı sayın Dr.yalçın YILMAZ ın dernekte tesadüfen bulunuyor olması ve dernek yöneticileriyle sohbetinden duyduğu memnuniyeti dile getiren

Genel başkan Şükrü BOYRAZ :

Orhangazi Dernek Başkanı kardeşim Emrullah AKÇAY ın burada çok güzel işler yaptığını takip ettiklerini ve ilçe yöneticileriyle çok uyumlu çalıştığını dile getirerek gittiğimiz her yerde  diğer şubelerimize Orhangazi derneğimizin çalışmalarını ve yöneticileriyle uyum içerisinde olmasını örnek gösterdiklerini ifade etti.

TSD Genel Başkanı BOYRAZ:

Bizim amacımız ülkemizde yaşayan engellilerin eşit ,özgür erişilebilirlik sıkıntısı yaşamayan kimseye muhtaç olmayan ,el açmayan bir engelli topluluğu yaratmak ,ayrıca Orhangazi de olduğu gibi şehrin  yöneticileri tarafından önemsenen ,hatırlanana ve sıkıntılarının çözümü konusunda samimi gayret gösteren yöneticilerin çoğalması dedi. 

Daha önce Orhangaziye geldiklerinde Belediye Başkanı sayın Neşet ÇAĞLAYAN ı ziyaret ettiklerinde kendisinin engellilere bakış açısının ve derneğimize desteklerini gördüklerini ifade ederek  dernek üyelerimiz tarafından ENGELLİ DOSTU belediye başkanı seçilmesini fazlasıyla hak ettiğini dile getirerek belediye başkanımıza çalışmalarında başarılar dilerim dedi.

 


Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum yapan siz olun...
Yorumlarınız, site yönetimi tarafından denetlenip onaylanmaktadır; lakin uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde derhal silinecektir. Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.

Üye girişi yaparak takma adınızla yorum ekleyebilir, eklediğiniz tüm yorumlara üye panelinizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak haber, makale, video, foto galeri içeriklerini favorilerinize ekleyebilir ve tüm favorilerinize üye panelinizden erişebilirsiniz. Not: Üyeler en çok 500 karakter yorum yazabilirken, misafirler en çok 200 karakter yorum yazabilirler!Yorumcu


E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)


Yorumunuz


Güvenlik Kodu
(Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır!)
  
Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS