Sakarya İlinde Okuma Yazma Kurslarına Büyük İlgi Var!!!

07.02.2018 11:23:30 tarihinde eklendi, 710 kez okundu
Sakarya İlinde Okuma Yazma Kurslarına Büyük İlgi Var!!! Yenikent Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ile Türkiye Sakatlar Derneği Adapazarı Şubesi işbirliği ile açılan Okuma Yazma Kursuna büyük ilgi var.Şeklinde Konuşuldu.

 

Sakarya İlinde  Okuma  Yazma  Kurslarına  Büyük İlgi  Var!!!

Yenikent Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ile Türkiye Sakatlar Derneği Adapazarı Şubesi işbirliği ile açılan Okuma Yazma Kursuna büyük ilgi var.Şeklinde Konuşuldu.

 

 

 

 

 


Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum yapan siz olun...
Yorumlarınız, site yönetimi tarafından denetlenip onaylanmaktadır; lakin uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde derhal silinecektir. Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.

Üye girişi yaparak takma adınızla yorum ekleyebilir, eklediğiniz tüm yorumlara üye panelinizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak haber, makale, video, foto galeri içeriklerini favorilerinize ekleyebilir ve tüm favorilerinize üye panelinizden erişebilirsiniz. Not: Üyeler en çok 500 karakter yorum yazabilirken, misafirler en çok 200 karakter yorum yazabilirler!Yorumcu


E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)


Yorumunuz


Güvenlik Kodu
(Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır!)
  
Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS