Engelliler Ünye´de Mutlu

16.02.2018 10:40:19 tarihinde eklendi, 814 kez okundu
Sosyal Belediyecilik alanında örnek uygulamalar ve projeler hayata geçiren Ünye Belediyesi halkın gönlüne dokunan projeler ile adından sıkça söz ettiriyor. Sivil toplum kuruluşları ile her fırsatta bir araya gelerek istişare toplantıları gerçekleştiren Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, engellilerle bir araya geldi.

Sosyal Belediyecilik alanında örnek uygulamalar ve projeler hayata geçiren Ünye Belediyesi halkın gönlüne dokunan projeler ile adından sıkça söz ettiriyor.

Sivil toplum kuruluşları ile her fırsatta bir araya gelerek istişare toplantıları gerçekleştiren Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, engellilerle bir araya geldi.

Toplantı sonrası konuşan Türkiye Sakatlar Derneği Ünye Şubesi Başkanı Arslan Güdek:

 Ünye Belediyesi'nin kendileri ile ilgili her talebi titizlikle uygulamaya koyduğunu söyledi. Güdek, "Engelli kardeşlerimizi sosyal hayata adapte etmek ve daha güzel bir yaşam sunabilmek amacı ile belediyemizle işbirliği içinde hareket ediyoruz. Başkanımız da bugüne kadar bizleri hiç kırmadı ve tüm taleplerimizi yerine getirdi" dedi.

Ünye Bedensel Engelliler Spor Kulübü Başkanı Nihat Yerlikaya ise :

Ünye Belediyesi'nin hayata geçirdiği projelerle Ünye'nin engellilerin başkenti olduğunu söyledi.

Yerlikaya:

"Ünye'de engelli olarak yaşamak 10 yıl öncesinde zordu. Şu an bizler Ünye Bedensel Engelliler Okçuluk Kulübü olarak gittiğimiz yarışlarda hep engelsiz bir şehirde yaşadığımızı anlatıyoruz. Ünye'de engellilerle ilgili yapılan çalışmaları anlattığımızda herkes Ünye'yi merak ediyor. Ben şehri engellilere göre yeniden imar eden ve bizlere yaşama sevinci yaşatan Ünye Belediye Başkanımız Ahmet Çamyar'a teşekkür ediyorum" diye konuştu.


Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum yapan siz olun...
Yorumlarınız, site yönetimi tarafından denetlenip onaylanmaktadır; lakin uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde derhal silinecektir. Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.

Üye girişi yaparak takma adınızla yorum ekleyebilir, eklediğiniz tüm yorumlara üye panelinizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak haber, makale, video, foto galeri içeriklerini favorilerinize ekleyebilir ve tüm favorilerinize üye panelinizden erişebilirsiniz. Not: Üyeler en çok 500 karakter yorum yazabilirken, misafirler en çok 200 karakter yorum yazabilirler!Yorumcu


E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)


Yorumunuz


Güvenlik Kodu
(Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır!)
  
Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS