SAKATLAR DERNEK YÖNETİMİNDEN BAŞHEKİME HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

23.02.2018 12:59:31 tarihinde eklendi, 602 kez okundu
Türkiye Sakatlar Derneği Orhangazi Başkanı Emrullah AKÇAY ve yönetim kurulu üyeleri Orhangazi Devlet Hastanesi Başhekimi Mehmet PETRİÇLİ yi makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Türkiye Sakatlar Derneği Orhangazi Başkanı Emrullah AKÇAY ve yönetim kurulu üyeleri Orhangazi Devlet Hastanesi Başhekimi Mehmet PETRİÇLİ yi makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Başhekim PETRİÇLİ Sakatlar Dernek yöneticilerinin nazik ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek,

Dernek başkanı Emrullah AKÇAY'a ve yöneticilere ayrı ayrı teşekkür etti. Hastane yönetimi olarak engellilerin beklemeden ve hızlı bir şekilde  hizmet almalarını kolaylaştırdıklarını dile getiren başhekim PETRİÇLİ engelli sağlık kurulu raporu verme yetkisi olan hastanemizde raporların hızlı bir şekilde engellilere verildiğini söyledi.

Sakatlar Dernek Başkanı AKÇAY:

ilçemizdeki hastanemizin tam teşekküllü olmasının engellilerimizin  sağlık kurulu rapor alması yönünde çok kolaylık sağladığını dile getirerek zaman zaman hastanemizde alınan sağlık kurulu rapor oranlarının yüksek ancak ağır engelli        HAYIR olarak çıktığını ve il sağlık müdürlüğüne hasta yakınlarının itirazı sonucunda farklı bir hastaneden ağır engelli EVET olarak değişmekte ve bundan dolayı engellilerimiz iki kez rapor almak zorunda kalıyor diyerek başhekim PETRİÇLİ den  bu konuda hekimlerimizin  yasalar çerçevesinde empati yaparak karar vermelerini istedi.

Başhekim PETRİÇLİ:

Dernek Başkanı kardeşimin engellilerimizin sıkıntılarını birebir yaşayarak gördüğünü dile getirerek raporlarda yaşanan bu sıkıntılardan haberdar olamadığını ve bir eksiklik varsa giderileceğini söyledi.


Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum yapan siz olun...
Yorumlarınız, site yönetimi tarafından denetlenip onaylanmaktadır; lakin uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde derhal silinecektir. Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.

Üye girişi yaparak takma adınızla yorum ekleyebilir, eklediğiniz tüm yorumlara üye panelinizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak haber, makale, video, foto galeri içeriklerini favorilerinize ekleyebilir ve tüm favorilerinize üye panelinizden erişebilirsiniz. Not: Üyeler en çok 500 karakter yorum yazabilirken, misafirler en çok 200 karakter yorum yazabilirler!Yorumcu


E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)


Yorumunuz


Güvenlik Kodu
(Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır!)
  
Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS