Engelli Bireylere Dijital Dünyada Yeni Bir Gelecek projesi Engelsiz Bayilik´te "Biz de yapabiliriz

11.04.2018 11:30:25 tarihinde eklendi, 844 kez okundu
Türkiye Sakatlar Derneği tarafından hayata geçirilen Engelli Bireylere Dijital Dünyada Yeni Bir Gelecek projesinde Engelsiz Bayilik´te "Biz de yapabiliriz" sloganı ile Tüm Türkiye´de çalışmalarımızı başlattık.

Türkiye Sakatlar Derneği tarafından hayata geçirilen Engelli Bireylere Dijital Dünyada Yeni Bir Gelecek projesinde Engelsiz Bayilik'te "Biz de yapabiliriz" sloganı ile Tüm Türkiye'de çalışmalarımızı başlattık.

Engelli bireylerin ekonomik özgürlüklerini kazanarak istihdama katkıda bulunacak  bu projemizin detaylarını aşağıdaki gibi paylaşıyoruz.

Hayatlarını ulaşım ve erişilebilirlik yüzünden zor şartlar altında sürdüren engelli bireyler için 1960'dan beri çalışan Türkiye Sakatlar Derneği tarafından hayata geçirilen Engelsiz Bayilik projesi, engelli bireylere evlerinden yönetip gelir elde edebilecekleri akıllı e-ticaret sistemi alt yapısı sunmaktadır. Her engelli birey adına ayrı bir sitenin açıldığı; tedarik, faturalama, kargo gibi operasyonların Engelsiz Bayilik tarafından yürütüldüğü sistemde engelli bireyler dijital dünyada aktif bir rol alıyor ve kendi gelirlerini elde edebiliyorlar. Türkiye Sakatlar Derneği olarak böyle bir projeye öncülük etmek ve üyelerimiz başta olmak üzere ülkemizdeki engelli bireylere bu konuda destek verebilmek birinci önceliğimizdir.

Amacımız 12 ay içerisinde 10 bin engelli bireye ulaşarak bir gelir kapısı yaratabilmek ve bu projeye ile engelli bireye istihdam ile birlikte ticaretin kapsını da aralamaktır.

Sistem ile ilgili daha detaylı bilgi için www.engelsizbayilik.com üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Engelsiz Bayilik tarafından açılan sitelerden bazılarına göz atmanız mümkün:

www.engelsizyasamlabiz.com

Yönetici: Ferhad Dede - Fiziksel Engelli

 

www.engelsizpet.com

Yönetici: Semiha Uysal - Görme Engelli

www.binnurla.com

Yönetici: Binnur Semiz - Fiziksel Engelli


Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum yapan siz olun...
Yorumlarınız, site yönetimi tarafından denetlenip onaylanmaktadır; lakin uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde derhal silinecektir. Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.

Üye girişi yaparak takma adınızla yorum ekleyebilir, eklediğiniz tüm yorumlara üye panelinizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak haber, makale, video, foto galeri içeriklerini favorilerinize ekleyebilir ve tüm favorilerinize üye panelinizden erişebilirsiniz. Not: Üyeler en çok 500 karakter yorum yazabilirken, misafirler en çok 200 karakter yorum yazabilirler!Yorumcu


E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)


Yorumunuz


Güvenlik Kodu
(Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır!)
  
Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS