Tsd Ünye Şubesi Başkanlığına Bek Seçildi

11.04.2018 11:44:33 tarihinde eklendi, 814 kez okundu
Türkiye Sakatlar Derneği (TSD) Ünye Şubesinde, Mahmut Bek başkan seçildi. TSD Ünye Şubesi Olağan Genel Kurulu, dernek binasında yapıldı.Bek başkanlığındaki tek listeyle seçime gidilen genel kongrede, yapılan açık oylamayla Bek dernek başkanlığına getirildi.

Türkiye Sakatlar Derneği (TSD) Ünye Şubesinde, Mahmut Bek başkan seçildi.

TSD Ünye Şubesi Olağan Genel Kurulu, dernek binasında yapıldı.Bek başkanlığındaki tek listeyle seçime gidilen genel kongrede, yapılan açık oylamayla Bek dernek başkanlığına getirildi.

Seçimin ardından üyelere teşekkür eden Bek:

"Engellinin engelliliğine, ruhuna ve bedenine göre yaşam kalitesini yükseltmek üzere yola çıktık. Engelli ilk önce gelişip büyütmeli ki çevresine daha fazla yardım edebilsin." dedi.

Mahmut Bek'in başkanlığındaki yönetim kurulunda Arslan Güdek, Serpil Türk, Zekai Şen ve Yılmaz Işık yer aldı.

 


Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum yapan siz olun...
Yorumlarınız, site yönetimi tarafından denetlenip onaylanmaktadır; lakin uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde derhal silinecektir. Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.

Üye girişi yaparak takma adınızla yorum ekleyebilir, eklediğiniz tüm yorumlara üye panelinizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak haber, makale, video, foto galeri içeriklerini favorilerinize ekleyebilir ve tüm favorilerinize üye panelinizden erişebilirsiniz. Not: Üyeler en çok 500 karakter yorum yazabilirken, misafirler en çok 200 karakter yorum yazabilirler!Yorumcu


E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)


Yorumunuz


Güvenlik Kodu
(Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır!)
  
Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS