Mercedes-Benz Türk 50 yılında 50 startup’a 500 bin TL destek verdi
04.07.2017 14:44:44
Mercedes-Benz Türk’ün 50. kuruluş yıl dönümünde düzenlediği “50. Yılda 50 Startup” yarışmasının kazananları belli oldu.
Teknolojinin kadın liderleri kadınlara sesleniyor: Biz yapabildiysek s ...
17.06.2017 13:21:48
Türkiye’de teknoloji alanında çalışan kadınları daha fazlasını başarmaları teşvik etmek amacıyla geçen yıl Microsoft tarafından hayata geçirilen Teknolojinin Kadın Liderleri Yarışması’nın ikincisi geöen pazartesi günü gerçekleşti.
´Erişilebilirlik Projesi´ tüm dünyaya tanıtıldı, VESTEL, ZORLU HOLDİNG ...
15.06.2017 13:56:15
Vestel Erişilebilirlik Projesi, Birleşmiş Milletler Genel Merkezi’nde ülke temsilcileriyle paylaşıldı. 13 – 16 Haziran tarihleri arasında New York’ta düzenlenen, BM Engelli Hakları Sözleşmesi Taraf Devletler Konferansı’na, Zorlu Holding Yönetim Kurulu Üyesi Emre Zorlu ve Vestel Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Tunç Berkman’ın yanı sıra Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı temsilcileri katıldı.
Dökülmeyen kaşık yaptılar
20.05.2017 15:44:29
Google, geliştiricilere ve iş ortaklarına yönelik düzenlediği teknoloji etkinliği Google I/O’da engellileri de unutmadı. Uzun zamandan beri prototip olarak tasarlanan ‘Liftware’ adındaki akıllı kaşık modeli ilk kez kullanıcılara sunuldu. Model, parkinson hastalarının kaşıklarındakini dökmemelerini sağlıyor.
Dar alanda geniş hacimler, Aircraft Cabin Interior Fuarı
10.04.2017 12:54:26
Hamburg’ta düzenlenen ve Aircraft Cabin Interior Fuarı’nda uçak yolculuğunun geleceği masaya yatırıldı. Yeni teknolojilerin sergilendiği fuarda, farklı tasarımlar öne çıktı.


Bu bölümde toplam 6 adet haber yer almaktadır

Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS